Biz Kimiz?

Yönetim Kurulu

 

Sinem Sümer Nam Başkan

Seyehat ettiği ülkelerde çocuklara yardım ederken artık tek başına olmamaya karar verip DUCODER’i kurdu. Sadece gezip görmenin yetmediği aynı zamanda çocukların geleceğine nefes verip özgür bir hayat kurmaları için onlara bir umut ışığı oldu.

Barkan NamBaşkan Yardımcısı

Oldukça uzun ve bir o kadar da zorlu süreçlerin ardından çocukluk hayaline, masmavi göklere, kavuştu. Şimdi DUCODER için başka çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor.

Hediye Gezici Eren –  Denetim Kurulu Başkanı

Her çocuğun eşit şartlarda dünyaya gelmediğinin farkına vardığı günden beri tüm çocukların hayaline ve ihtiyacına dokunmaya çalışıyor. Hayallerine ulaşabileceğine inandırabildiğiniz her çocuk, iyi bir geleceğin parçasıdır. Şimdilerde ise daha çok çocuğa umut ve mutluluk olabilmek için DUCODER ile yürümektedir.

 

Eda Erbaş –  Kurucu Üye

Maddi imkanları yetersiz, manevi destekten yoksun, fiziksel/zihinsel/ruhsal olarak sağlıklı olabilme şansını yakalayamamış ve ya bir sebeple kaybetmiş Dünya Çocuklarına desteğin insan olma ödevinin gereklerinden biri olduğu inancıyla katıldı DUCODER’e.

 

Hülya TürkmanSekreter

Bugüne kadar yüzlerce çocuğun öğretmeni oldu. Hayatının baş rolünde hep çocuklar vardı. Özellikle üçüncü dünya ülkelerine mensup çocukların uğradıkları fiziksel şiddet, ailesini kaybetmiş, ev ve toplumsal desteklerin yitiminden en çok etkilenen varlıklar olduğu bilinciyle DUCODER’e katıldı.